Para Basan Bilgisayar - Internetten para kazanmak için en iyi rehber: Para kazandırma garantili internet işleri, özel ipuçları ve gizli kaynaklar ile istediğin zaman, istediğin yerden çalış; daha çok kazan, daha iyi yaşa !

Ön Kapak
Orkun Ozturk, 1 Eyl 2018 - 77 sayfa

Sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden para kazanmak ister misiniz? Kendi sevdiğiniz işleri yaparak daha çok para kazanabilir, daha kaliteli bir hayata sahip olabilir ve özel hayatınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Üstelik bunu, hiç para harcamadan ve özel bir yeteneğe sahip olmadan yapabilirsiniz. 

Merak etmeyin, internet üzerinde sürekli rastladığınız içi boş, aldatıcı, birbirinin kopyası işlerin başlıklarını sıralayacak ve ilk siparişinizi almadan sizi yüz üstü bırakacak değilim. Size yüzlerce iş arasından özel olarak seçilmiş, test edilmiş 25 adet para kazandırma garantili işi, kolay anlaşılabilir bir şekilde, adım adım, özel ipuçları ve gizli kaynaklar ile destekleyerek anlatacağım.

Bu kitap sayesinde:

• Hep ertelediğiniz o ilk adımı atacaksınız
• 25 adet iş ile hemen para kazanmaya başlayacaksınız
• Yeni beceriler ve işler keşfedeceksiniz
• Özel ipuçları ve gizli kaynaklar ile fark yaratacaksınız
• İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden çalışacaksınız

Banka hesabınıza her gün yatan ve artan bir ek gelire sahip olmak tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Artık sabit bir gelire bağımlı olarak mesaili bir işte çalışmak ve klasik emekliliğinizi yıllarca beklemek zorunda değilsiniz. Sadece kendi belirlediği kurallar ile yaşamak isteyenler, hoşgeldiniz !
 

Kullanıcılar ne diyor? - Eleştiri yazın

Kullanıcı Değerlendirmesi - Uygunsuz olarak işaretle

Internetten para kazanmak, ek gelir elde etmek artık hayal değil ve evet, bu kitap ile şu anda çalıştığınız maaşı hatta daha fazlasını kazanmanız mümkün. Yapmanız gereken bionluk ve benzeri, online hizmet satan mikro iş portallarına kayıt olarak bu kitaptaki adımları takip etmeniz. Banka hesaplarınızın nasıl hareketlendiğini görünce inanamayacaksınız !  

İçindekiler

Bölüm 1
Bölüm 2
Bölüm 3
Bölüm 4
Bölüm 5
Bölüm 6
Bölüm 7
Bölüm 8
Bölüm 14
Bölüm 15
Bölüm 16
Bölüm 17
Bölüm 18
Bölüm 19
Bölüm 20
Bölüm 21

Bölüm 9
Bölüm 10
Bölüm 11
Bölüm 12
Bölüm 13
Bölüm 22
Bölüm 23
Bölüm 24
Bölüm 25

Sık kullanılan terimler ve kelime öbekleri

Yazar hakkında (2018)

Ankara doğumludur. Mühendislik fakültesi lisansı, işletme fakültesi yüksek lisansına sahiptir. Uluslararası firmalarda uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmıştır. Amerika ve Türkiye'de mikro iş portalları üzerine çeşitli incelemeleri ve araştırmaları vardır. Internet üzerinden para kazanma konusunda hedefe yönelik gerçek ve etkili çözümler sunarak bu konuda meraklı kişilere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. 

Kaynakça bilgileri