MARY EFES'E YOLCULUK: Biri iki milyar Hristiyan'ın, diğeri altı yaşında bir çocuğun annesi iki kadının, iki bin yıl arayla yaşadığı mucizevi yolculuk.

Ön Kapak
Serkan Urgancı, 18 Oca 2022 - 208 sayfa
Amansız hastalığa yakalanmış oğlunu, hayattaki tek varlığını iyileştirebilmek için şifa arayışında bir annenin, Jane'in umut yolculuğu... Peki bu yolculuk aynı zamanda nasıl insanlığın umuduna dokunan ve belki de geleceğini şekillendirecek mucizevi bir hikâyeye dönüşecek? Daha da önemlisi, bu süprizlerle dolu büyük macerada, iki bin yıl öncesine uzanan tarihi tanıklıklar günümüze nasıl yansıyacak? Yazar Serkan Urgancı pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarında geçen bu macerayı ustaca dokunuşlarla, hayal ile gerçeğin, tarih ile geleneğin harmanlandığı sürükleyici bir hikâyeye dönüştürüyor. (Arka kapak yazısı)
 

Seçilmiş sayfalar

Sık kullanılan terimler ve kelime öbekleri

Yazar hakkında (2022)

1978 yılında Denizli’de dünyaya gelen Serkan Urgancı, 1996 yılında önlisans eğitimi için gittiği Bursa’da gazeteciliğe başlamıştır. Meslek hayatı boyunca ulusal, bölgesel ve yerel yayın organında çalışan Urgancı, 2014 yılında kurduğu medya ajansı şirketi ile hâlen yayıncılık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı görevlerini yürüten Serkan Urgancı, aktif gazeteciliği sürdürmektedir.

Kaynakça bilgileri