Eleştiriler

Kullanıcı eleştirileri

Kullanıcı Değerlendirmesi - Uygunsuz olarak işaretle

kemal gozler seni allahin adaletine havale etmek en dogrusu fazlada birsey yazmak istemiyorum.tum yazilarini okudum hepside ego ve hirs dolu.dunyalik hirslarinin kurbani olmussun.sunuda ilave etmek istiyorum caglayanla bu kadar ugrasman sayin caglayanin ne denli kaliteli oldugunun gostergesidir.her zaman meyve veren agac taslanir. 

Kullanıcı Değerlendirmesi - Uygunsuz olarak işaretle

Ramazan Çağlayan, bu yayının Google Books'tan kaldırılmasını talep etmiş, ancak talebi Kırıkkale 3. Sulh Ceza Mahkemesinin 28.6.2013 tarih ve 2013/318 sayılı D.İş kararı ile
“söz konusu yayının
, ... bir eleştiri kitabı niteliğinde bulunduğu, … bir yazarın bir başka yazarın kendi kitabından usûlsüz alıntı yaptığı iddiası temelinde yazdığı bir yayının, … eleştiri amaçlı bilimsel bir çalışma olarak kabulünün gerekli olduğu, bu durumun kitabın içeriğinin doğru ya da yanlış olmasından bağımsız olarak, bilimsel çalışma ve yayın hürriyeti kapsamında değerlendirilmesi gerektiği”
gerekçesiyle REDDEDİLMİŞTİR. (Gerekçenin tümünü http://www.idare.gen.tr/kirikkale-3sulh-ceza-karari.htm den okuyabilirsiniz.). Kemal Gözler. 23.7.2013.
 

Kullanıcı Değerlendirmesi - Uygunsuz olarak işaretle

facia...korkunç... YAKIŞIK ALIYOR MU? SİZLER Kİ YÜKSEK ÖĞRETİMDE SÖZ SAHİBİ KİŞİLERSİNİZ... NERDE KALDI TÜRK ÖRF ADETLERİ ? NERDE KALDI HAYSİYETİNİZ? SİZLER BİRBİRİNİZİ BU KADAR UCUZ YOLLARLA HARCARSANIZ, EĞİTİMİN ÖĞRETİMİN ANLAMI MI KALIR? HER ŞEYİN BİR USULÜ ADABI VARDIR, HAKSIZLIĞA KARŞI GELMENİN DE ! SAYIN ÇAĞLAYAN, SİZ MÜSTERİH OLUN, SAYIN GÖZLER' İN YAPTIĞI KARŞISINDA AKLANDINIZ... SAYIN GÖZLER, ÜNVANINIZ BÜYÜK AMA HIRSINIZIN KURBANI OLACAK KADAR KÜÇÜLMÜŞSÜNÜZ! YASAL HAKLARINIZI KANUNİ YOLLARDA ARAMAK YERİNE, ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLAN BİR MESLEKDAŞINIZI UCUZ KİŞİSEL HIRSLARINIZ YÜZÜNDEN HARCAMAYA KALKIYORSUNUZ! SANIYOR MUSUNUZ Kİ SAYIN ÇAĞLAYAN SİZİN BU TAVRINIZLA KÜÇÜLDÜ? BİLAKİS, SİZ KONUMUNUZU AYAKLAR ALTINA ALDINIZ! SİZ Kİ MESLEKDAŞINIZI AŞAĞILAMAKLA, ASLINDA KENDİNİZİ AŞAĞILADINIZ! SİZLERİ HOCA OLARAK , ÖNDER, LİDER OLARAK ÖRNEK ALIRDIK KENDİMİZE ! YAZIK, SİZİ GÖZÜMÜZDE FAZLA BÜYÜTMÜŞÜZ!! SİZLERİN İÇİNDE DE KÜÇÜK İNSANİ DUYGULARLA HAREKET EDENLER VARMIŞ!!!! YÜKSEK ÖĞRETİM Mİ? BOŞVERSENE! HEPSİ AYAKTAKIMINDAN BETER!!!!! 

Tüm eleştiriler - 3
5 yıldız - 0
4 yıldız - 0
3 yıldız - 0
2 yıldız - 0
1 yıldız - 0

Tüm eleştiriler - 3
Editör eleştirileri - 0

Tüm eleştiriler - 3