Google Kitap Arama Hakkında
Genel Bakış
• Düşünceler ve Görüşler
Genel Yardım

Ortak Programı
Yayıncılar ve Yazarlar İçin
Şimdi Katılın
Ortak Yardımı

Kütüphane Projesi
Genel Bakış
Kütüphane Ortakları
Kütüphaneci Yardımı

Düşünceler ve Görüşler

Apogeo'nun Müdürü Marco Ghezzi
Ghezzi "Google Kitap Arama bir teknoloji ve pazarlama ortağı" diye belirtiyor. "Kitap içinde arayarak yapamadıklarımızı yapan bir teknoloji. Yeni okuyuculara ulaşmamızı sağlayan bir pazarlama."

Springer Kitap Satışları, Başkan Yardımcısı Paul Manning
"Google Kitap Arama, en kolay ve en iyi online pazarlama araçlarından biri"

Brill İş Geliştirme Müdürü Dr. Matthias Wahls
"Listemizdeki tüm kitapların Google ile dijital ortama aktarılması, prestijli akademik kitap kataloğumuzun hedef okuyucu kitlemizin masaüstüne ulaşmasına yardımcı oldu. Bu proje, çalışmaları hakkında meslektaşlarını ve mümkün olan en geniş hedef kitleyi bilgilendirerek akademik yazarlarımıza faydalı olmaya devam edecektir."

RIALP'ın CEO'su Eduardo Mirón
"Bu mükemmel ve ücretsiz bir pazarlama aracı ve şirket kitaplarının mümkün olan en çok sayıda görüntülenmesini sağlıyor"

Editions de l'Eclat Kurucusu Michel Valensi
"Issız bir adada yanınıza hangi kitabı alırdınız?" sorusuna Şu şekilde cevap verebilmek isterdim: Google Kitap Arama... çünkü online olarak ulaşılabilen büyük bilgi denizinde Google Kitap Arama derin bir nefes alabileceğimiz bir adadır. Google Kitap Arama sayesinde bir kişi kitaplara, kitapların yazarlarına, kitapları basan yayıncılara, kitapları satan kitap mağazalarına, kitapları sunan kütüphanelere ulaşabiliyor. Bu hem geçmişe hem de geleceğe doğru atılan bir adım!

Michelin Travel Guides Başkan Yardımcısı Christian Delhaye
Michelin, seyahat rehberlerini mümkün olduğu kadar çok sayıda insanın kullanımına sunuyor. Google Kitap Arama sayesinde, basılan sürümlerine paralel olarak yaklaşık 300 seyahat rehberi 4 dilde (Fransızca, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca) online olarak sunuluyor. Michelin seyahat rehberleri için Google Kitap Arama, arama ve satın alma işlemini online kitap mağazasında yapma olanağı sunarak kolaylaştırdı.

©2011 Google - Ana Sayfa - Google Hakkında - Gizlilik Politikası